Aktywuj KOD MOTOWIOSNA2024 i zgarniaj rabaty!!!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kufry plastikowe KAPPA

( ilość produktów: 34 )

    Kufry plastikowe KAPPA zaraz po GIVI to drugie pod względem popularności kufry plastikowe na naszym rynku. Ich głównymi zaletami jest jakość, pojemność czyli funkcjonalność i dostępność. Kufry centralne KAPPA dzielimy na większe montowane w systemie MONOKEY . System MONOKEY umożliwia obciążenie kufra do 10kg, lecz w praktyce większość użytkowników przekonała się że system jest na tyle solidny, że można go bez problemu obciążyć większym ciężarem. Płyty MONOKEY nie są sprzedawane z kuframi centralnymi i musimy je dokupić osobno. Występują w wersji płyt aluminiowych oraz plastikowych. Kufry plastikowe KAPPA w systemie MONOLOCK przeznaczone do obciążeń mniejszych, producent podaje, że do 3kg. Stąd też kufry centralne GIVI MONOLOCK to kufry mniejsze, zaczynają się od pojemności 29L do maksymalnie 47L pojemności kufra. Warto wiedzieć, że płyty MONOLOCK sprzedawane są w komplecie i nie musimy kupować ich osobno.

Podsumowując Kufry plastikowe KAPPA to świetny wybór. Jeśli szukacie dużego pojemnego kufra do turystyki stosuj tylko te wykorzystujące system MONOKEY. Jeśli jednak szukasz czegoś na miasto, do małego motocykla czy skuterka kufry centralne KAPPA z systemem Monolock bez problemu zdadzą egzamin.

   

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 631 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-16
w końcu dotarło wszystko, ale niestety na ostatnią chwilę, dosłownie godzinę przed wyjazdem. O ile wymiana pasków do tankbaga to była chwila, to już montaż płyty pod narzędziówkę musiał poczekać na nasz powrót z podróży.
2024-05-14
B.dobrze
pixel