Aktywuj KOD MOTOLATO2024 i zgarniaj rabaty!!!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jaki interkom motocyklowy wybrać ?

2024-02-06
Jaki interkom motocyklowy wybrać ?

Wybór odpowiedniego interkomu wydaję się nie takie znowu oczywiste? Dlaczego?  Postaramy się rozwiać kilka wątpliwości w naszym artykule.

 

 Przede wszystkim warto zaznaczyć, że w obecnych czasach posiadanie urządzenia do komunikacji jest naprawdę nie tyle przyjemnością, lecz już ważnym i bezpiecznym sposobem komunikacji na motocyklu. Interkomy motocyklowe dzielą się na lepsze gorsze, ale tak naprawdę ich głównym celem jest możliwość słuchania ulubionej muzyki, prowadzenie wielokanałowego kontaktu z innymi, wykonywanie swojej pracy korzystając z motocykla i wiele innych.

 

Interkom motocyklowy ma wiele przydatnych funkcji. Podstawowe modele interkomów motocyklowych dają możliwość kontaktu kierowca pasażer, lub kierowca kierowca na odległość określoną w danym modelu interkomu. Dzisiaj rozwój elektroniki użytkowej przeszedł do wyższego już poziomu. Zapewne jest to wynik coraz to nowszej generacji wyświetlaczy w motocyklach, nowej generacji TFT oraz specjalnych wyświetlaczy NOODE w skuterach, które pozwalają łączyć się z naszym interkomem, a więc kaskiem :)

 

Dlatego jeśli masz podstawowe wymagania co do urządzenia nie kupuj najdroższej opcji, a wystarczy Ci poprostu dobry interkom z funkcją Bluetooth. Komunikacja z kumplem czy słuchanie dobrej nuty to ta podstawowa funkcja każdego interkomu. Takie marki w naszym sklepie jak: MIDLAND, SENA, czy tanie modele FreedConn w zupełności Ci wystarczą.  Wejdź a menu interkomy motocyklowe i wybierz po lewej stronie uniwersalne urządzenia, a znajdziesz na pewno wiele urządzeń które są dla Ciebie idealne. Tam też znajdziecie szczegółowy opis funkcji każdego z nich.

 

Jeśli Wasze wymagania są jednak dużo wyższe co to znaczy? np.. Będziemy chcieli tworzyć grupowe połączenia , wyjazdy z wieloma motocyklistami oraz dalsze wyprawy, które też muszą być zaplanowane, bezpieczne i przyjemne wtedy pojawiają się interkomy z funkcją głosową, oraz dzisiaj bardzo popularny Dynamic MESH Communication połączona z najwyższą jakością dzwięki jak to jest w przypadku CARDO z JBL, czy SENA z Harmann Kardon...

 

Tutaj na tapecie są takie urządzenia jak CARDO EDGE, oraz CARDO NEO !  Są to jedne z najczęściej używanych interkomów motocyklowych tworzących połączenia grupowe !

OBSŁUGIWANY GŁOSOWO

Nasz ulepszony system obsługi głosowej uwolni Cię od konieczności odrywania rąk od kierownicy. Po prostu powiedz „hej Cardo” i czego potrzebujesz, a Twój PACKTALK EDGE zrobi za Ciebie resztę.

 

DYNAMIC MESH COMMUNICATION DRUGIEJ GENERACJI

Wzięliśmy najlepszy na świecie interkom motocyklowy i ulepszyliśmy go. Dla maksymalnie 15 motocyklistów w zasięgu do 1,6 km.

 

Urządzenia firmy MIDLAND - stabilna, dobra firma, która od lat jest producentem elektroniki użytkowej. Ich nowe modele są bardzo zaawansowane, a jednak są o półkę cenową niżej od tych topowych na rynku. Tutaj warto zaznaczyć najpopularniejsze modele: MIDLAND - Interkom motocyklowy MIDLAND Advanced BTR1 oraz popularny tani model: Interkom motocyklowy MIDLAND BT MINI tani i funkcjonalny. Pojawiła się również nowość tzn model MESH - Interkom motocyklowy MIDLAND model - R1 MESH urządzenie, które będzie konkurować z tymi najlepszymi modelami na rynku!

 

Wkrótce dalsza część artykułu....

 

Po Waszej prawej stronie znajdziecie takie pomocne porównanie, względem oczekiwania każdego fajnie przedstawione mocne strony różnych interkomów. Midland ale nie tylko wypada naprawdę dobrze.

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 688 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-17
szybka wysylka, dzieki.
2024-07-08
Szybka realizacja. produkty na stanie.Świetny kontakt.
pixel